B&M House Villa
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Med udsigt over haven ligger B&M House Villa omkring 3 km fra Reloj Cucu.
Det tager ca. 25 minutters gåtur for at nå Cerro de la Cruz. Den nærliggende Locapara serverer måltider af argentinsk køkken.
Alle værelser inkluderer et tekøkken. Peron y Verlain Ida busstoppested ligger i nærheden, 500 meter derfra.
- Lokale seværdigheder
- El Fantasio1,2 km
- Balneario La Hoya1,9 km
- Gumersindo Sayago Hospital700 m
- Sol Y Rio Beach1,9 km
- Playas de Oro1,5 km
- Museo Numba Charava2,2 km
- Balneario Playas de Oro2,2 km
- Lufthavne
- Cordoba Lufthavn46 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Kæledyr tilladt
På værelset
- Minibar
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Finder jeg en parkeringsplads på B&M House Villa?
Gæster på B&M House Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til B&M House Villa?
Du kan bo på B&M House Villa med dit kæledyr.